В ОНТУ відбудеться конференція «Стан, досягнення і перспективи інформаційних систем і технологій»

18 — 19 квітня 2024 р. в ОНТУ відбудеться ХХІV Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Стан, досягнення і перспективи інформаційних систем і технологій»

Шановні колеги!

18 — 19 квітня 2024 р.

в Одеському національному технологічному університеті

відбудеться

ХХІV Всеукраїнська науково-технічна конференція
молодих учених, аспірантів та студентів
«СТАН, ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ»

У зв’язку із запровадженням в Україні військового стану конференція пройде дистанційно, в режимі online, за допомогою програми ZOOM.

Мета конференції – обмін інформацією, думками і результатами досліджень в області інформаційних технологій, робототехніки, штучного інтелекту, моделювання, комп’ютерних мереж, обмін досвідом, обговорення проблем із студентами і молодими вченими у галузі застосування обчислювальних та інформаційних технологій в різних обласних науках, техніці та освіті.

Основна проблематика конференції

• Математичне та комп’ютерне моделювання складних процесів
  • Управління, обробка та захист інформації
  • Нові інформаційні технології в освіті
  • Проектування інформаційних систем та програмних комплексів
  • Комп’ютерні телекомунікаційні мережі та технології
  • Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем
  • Комп’ютерні ігри та WEB-дизайн
  • Бібліометрика. Інформатизація навчального, наукового, дослідницького процесів
  • Інформаційні технології у медицині
  • 3D моделювання та 3D друк

Пленарне засідання конференції розпочнеться 18.04.24 о 10.00, підключитися до цієї конференції у Zoom можна за наступними за посиланням.

Код доступу: 745426

Запрошуються фахівці, науковці, викладачі, аспіранти та студенти в галузі IT. Усі матеріали конференції будуть вивантажені на університетський репозитарій із можливістю подальшого цитування у наукометричних базах.