Оголошення про першу конференцію Комп’ютерні ігри та мультимедіа

Одеська національна академія харчових технологій

Інститут комп’ютерних систем і технологій

«Індустрія 4.0″ ім.П.Н.Платонова

запрошують Вас і Ваших колег взяти участь у роботіI Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Комп’ютерні ігри та мультимедіа як інноваційний підхід до комунікації»

Комп’ютерні ігри і мультимедіа

як інноваційний підхід до комунікації — 2021

яка відбудеться в дистанційному режимі (онлайн) 25-26 березня 2021 р.

≡ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ ≡

1. Освіта(гейміфікаціявосвіті,серйозніігри,ігровінавчання, ігритаматематика)
  2. ЗМІ(кіберспорт,стрімінг,соціальнімережіі гейміфікація, гейміфікаціявжурналістиціта ЗМІ)
  3. Бізнес(бізнес-моделі,free-to-play,азартні ігри, гейміфікаціявмаркетингу,рекламні ігри)
  4. Технології(віртуальнареальність,доповненареальність,інтернетречей,пристрої,що носяться,штучнийінтелект,машинненавчання)
  5. Дизайн(геймдізайн,дизайнрівнів,саунддізайн,арт)

Заявка на участь та тези доповідей (до трьох сторінок формату А4) повинні бути оформлені на одної з робочих мов конференції і вислані на адресу оргкомітету в електронному варіанті не пізніше 20 березня 2021 року. Форма участі в конференції дистанційна (онлайн) з використанням програми ZOOM. Організаційний внесок становить 100 грн (для співробітників і студентів ОНАХТ участь в конференції безкоштовна).

Всі матеріали направляються на електронну пошту conference.game.ukr@gmail.com. Телефони для зв’язку: (048) 712–40–00, (048) 723-22-16.

Запрошуються фахівці, вчені, викладачі, аспіранти та студенти в області IT і комп’ютерних ігор. Всі матеріали конференції будуть викладені на академічний репозитарій з можливістю подальшого цитування в наукометричних базах.

Докладніше: https://www.onaft.edu.ua/student_conference_%D1%81omputer_games

Можлива  online-реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRdy-GSoUgqbJB_NC6HZRansJnFAgYvmiKyqCVxV6qF0pnFA/viewform?usp=sf_link