Запрошення на конференцію «Стан, досягнення і перпективи інформаційних систем і технологій»

21 — 22 квітня 2022 р. Одеської національної академії харчових технологій відбудеться ХХІІ Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів та студентів «СТАН, ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ».

У зв’язку із запровадженням в Україні військового стану та наказом ректора ОНАХТ від 24.02.2022 № 47-01 «Про продовження освітнього процесу 2021-2022 н.р. у дистанційному режимі» конференція пройде дистанційно, в режимі online, за допомогою програми ZOOM.

Мета конференції – розвиток міжнародної взаємодії в галузі IT для підвищення ефективності наукової та виробничої діяльності у вирішенні актуальних проблем сучасності.

Основна проблематика конференції

• Математичне та комп’ютерне моделювання складних процесів
  • Управління, обробка та захист інформації
  • Нові інформаційні технології в освіті
  • Проектування інформаційних систем та програмних комплексів
  • Комп’ютерні телекомунікаційні мережі та технології
  • Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем
  • Комп’ютерні ігри та WEB-дизайн
  • Бібліометрика. Інформатизація навчального, наукового, дослідницького процесів
  • Інформаційні технології у медицині

Пленарне засідання конференції розпочнеться 21.04.22 о 10.00, підключитися до цієї конференції Zoom можна за наступним посиланням

Код доступу: 2022

Запрошуються фахівці, науковці, викладачі, аспіранти та студенти в галузі IT. Усі матеріали конференції будуть вивантажені на академічний репозитарій із можливістю подальшого цитування у наукометричних базах.