Запрошуємо на зустріч, присвячену 115-річчю від дня народження П.М. Платонова

Навчально-науковий інститут Комп`ютерної інженерії, автоматизації, робототехніки та програмування ім. П.М. Платонова в середу 6.12.2023 в 15.00 в ауд. А-234 проводить зустріч, присвячену 115-річчю від дня народження відомого організатора і вченого Петра Микитовича Платонова,

який був ректором Одеського технологічного інституту харчової промисловості майже 20 років. На заході плануються виступи та спогади колег, учнів, послідовників відомого вченого, який зробив надзвичайно багато для становлення нашого вищого навчального закладу.

На зустріч запрошуються всі бажаючі.

Захід проводитиметься спільно в аудиторії та дистанційно, за допомогою програми ZOOM. Для тих, хто не зможе прийти на зустріч, наводимо характеристики входу онлайн онлайн.

Код доступу: 845395