Міні-турнір з волейболу для школярів

29 березня в навчально-оздоровчому спортивному комплексі викладачі кафедри фізичної культури та спорту організували для школярів Одеси, які займаються спортом, міні-турнір з волейболу.

В турнірі прийняли участь три збірні команди юнаків: команда дитячої юнацької спортивної школи, гімназії №2 та команда «Дженестра». Головною метою проведення заходу було знайомство школярів з нашим університетом. Перед початком змагань учасники ознайомилися зі спортивною базою університету, його традиціями та досягненнями. Школярі мали змогу подивитися архівні матеріали проведених спортивно-масових заходів. Змагання з волейболу пройшли на високому рівні. Після змагань для спортсменів організовано екскурсію до Науково-дослідної лабораторії «Мехатроніки і робототехніки». Юні спортсмени отримали масу позитивних емоцій від змагань та незабутні враження від організованої екскурсії.

Зав. кафедри фізичної культури
та спорту, Тетяна СЕРГЄЄВА