Онлайн-платформа «Labster» – нові можливості для Одеського національного технологічного університету!

Міністерство освіти і науки України та «Labster» – провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, оголосили про співпрацю.

Головна мета – забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання на платформі «Labster», що надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів до всіх шкіл, коледжів та університетів України.

Університет отримав доступ до платформи Labster – світового лідера з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, що вже успішно застосовуються в 2000 навчальних закладів. Платформа Labster пропонує безкоштовний доступ до сотень віртуальних симуляцій з таких галузей:

• анатомії та фізіології;
  • біохімії;
  • біології;
  • біотехнологій;
  • хімії;
  • мікробіології;
  • фізики;
  • екології;
  • безпеки життєдіяльності та інші.

Повний каталог симуляцій доступний для перегляду за посиланням.

07 березня 2023 року адміністратор платформи Labster в Одеському національному технологічному університеті провів вебінар на тему «Особливості платформи Labster», на якому були розглянуті питання використання віртуальних симуляцій у навчанні.

Кожен симулятор є повноцінним віртуальним комплексом з відеоінструкцією, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій. Платформа Labster забезпечує можливість самостійного підключення викладачами здобувачів вищої освіти з подальшим аналізом результатів їхніх робіт. Така взаємодія сприятиме подальшому вдосконаленню у сфері забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання та підвищенню професійної компетентності науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.